Digitalne nočné videnie DÖRR ZB-200 PV

Najväčší výber a kvalitné poľovnícke potreby

Digitalne nočné videnie DÖRR ZB-200 PV

Na sklade

Množstvo: 1

Odosielame ihneď

Vrátenie tovaru do 14 dní

  • Pôvodná cena:

    289,00€
  • Špeciálna cena

    231,00€
  • Cena bez dph:

    192,50€

ĎALEKOHĽAD DIGITÁLNE NOČNÉ VIDENIE ZB-200 PV

DÖRR ZB-200 PV je kompaktný binokulárny prístroj na nočné videnie s 2-násobným digitálnym zoomom a funkciou nahrávania fotografií a videa. Vďaka svetelne intenzívnej šošovke, citlivému kamerovému snímaču CMOS a voliteľnému infračervenému osvetleniu zaisťuje ZB-200 PV jedinečné pozorovania prírody či už cez deň, za šera alebo v úplnej tme. S funkciou nahrávania fotografií a videa môžete jednoduchým stlačením tlačidla buď odfotiť alebo spustiť nahrávanie videa. Vaše nahrávky sa ukladajú na micro SD / SDHC kartu (voliteľne dostupná v obchodoch) a sú k dispozícii na prezeranie na notebooku, tablete alebo mobilnom telefóne. Takáto dokumentácia a archivácia vašich fotografií prírody vám umožní kedykoľvek prechádzať vaše pozorovania a môžete ich ukázať svojim priateľom alebo kolegom poľovníkom.

DISPLEJ LCD

Prístroj nočného videnia ZB-200 PV je vybavený veľkým prehľadným farebným LCD displejom s rozlíšením 320x240 Pixel. Tento elektronický displej poskytuje brilantný a ostrý farebný obraz pri dennom svetle. Ak sa pozorovania vykonávajú v noci alebo za súmraku, zobrazenie sa zmení na čiernobiely obraz s vysokým kontrastom.

Jas displeja je možné nastaviť v 9 krokoch stlačením tlačidla, aby ste mali jasný výhľad a pozorovanie, ktoré je príjemné pre oči. S 2-násobným digitálnym zoomom možno ľahko pozorovať aj objekty na veľkú vzdialenosť. LCD displej vás vždy informuje o aktuálnom stave batérie, počte nasnímaných snímok a nastaveniach infračerveného osvetlenia. Veľká gumená očnica s výrezom pre nos sa dokonale prispôsobí okoliu a tvári a zabráni nežiaducemu dopadu svetla na LCD displej.

DOSAH A INFRAČERVENÉ OSVETLENIE
So ZB-200 PV môžete dosiahnuť senzačný dosah viditeľnosti až 500 metrov počas pozorovaní za denného svetla. Pri pozorovaní v noci zapnite 2-wattové infračervené osvetlenie, ktoré vám umožní pozorovať požadované objekty v úplnej tme až do vzdialenosti cca. 200 metrov. Infračervené osvetlenie je možné nastaviť v 7 úrovniach.

FOTO A VIDEOZÁZNAMY
Okrem bežného pozorovania máte aj možnosť natáčania obrázkov a videí, ktoré sa budú ukladať na pamäťovú kartu micro SD/SDHC (voliteľne dostupná v obchodoch). Hneď ako vložíte kartu micro SDHC, vaše nahrávky sa po spustení funkcie nahrávania automaticky uložia. ZB-200 PV podporuje micro SD/SDHC karty od 4 GB do max. 32 GB. Zaznamenané médiá sa ukladajú v nasledujúcich formátoch súborov:
• Obrázky ako súbor JPEG s rozlíšením 1280 x 1024 pixelov
• Videá ako súbor AVI s rozlíšením 640 x 480 pixelov Ak chcete zobraziť nasnímané obrázky alebo videá, vyberte pamäťovú kartu a pripojte ju k počítaču, notebooku, tabletu alebo mobilnému telefónu. Vhodné čítačky kariet SD sú voliteľne dostupné od spoločnosti DÖRR. Ďalekohľad na nočné videnie je možné použiť aj bez pamäťovej karty. V tomto prípade sa ZB-200 používa ako bežné ďalekohľady alebo zariadenia na nočné videnie bez funkcie nahrávania.

INTUITÍVNA OBSLUHA
Pre rýchle a jednoduché zaostrovanie použite zaostrovacie koliesko na spodnej strane ďalekohľadu na nočné videnie. Všetky ostatné funkcie možno jednoducho zvoliť pomocou tlačidiel na hornej strane zariadenia. Keďže každá funkcia sa aktivuje, deaktivuje alebo nastavuje pomocou vlastného tlačidla, nemusíte sa zaoberať zložitým pohybom v menu. Veľké pogumované tlačidlá sa dajú ľahko nájsť a dajú sa optimálne ovládať aj v rukaviciach.BALENIE A DOPLNKY
Kryt ABS je pokrytý striekanou gumou. Tento pogumovaný povrch zaisťuje optimálnu priľnavosť aj v náročných poveternostných podmienkach. Zároveň poskytuje elegantnú čierno-matnú farbu ďalekohľadu na nočné videnie. Aby ste mali pri monitorovaní obe ruky voľné, možno ZB-200 PV namontovať na statív (vhodné statívy dostupné od DÖRR) pomocou integrovaného ¼” držiaka na statív. Použitie statívu umožňuje dlhotrvajúce pozorovania a záznamy bez rozmazania. S dodávaným popruhom na prenášanie z mäkkého neoprénu môžete ďalekohľad pre nočné videnie pohodlne nosiť na krku a v prípade potreby ho budete mať rýchlo po ruke. Ďalekohľad na nočné videnie sa dodáva v robustnom pevnom puzdre, ktoré možno prenášať pomocou popruhu na ruku. Uchovávajte ZB-200 v pevnom obale, aby ste ho chránili pred prachom.

DOBA PREVÁDZKY
ZB-200 PV je napájaný 8 ks AA LR6 1,5V batérií (voliteľne dostupné), ktoré umožňujú prevádzkovú dobu až cca. 10 hodín počas dňa a do cca. 6 hodín v noci so zapnutým infračerveným osvetlením.


TECHNICKÉ PARAMETRE

nájdete na: https://www.doerr-outdoor.de/en-us/optics/night-vision-devices/night-vision-devices/digital-night-vision-binoculars-zb-200-pv-490338?returnurl=%2fen-us%2foptics%2fnight-vision-devices%2f

Súvisiace produkty

PULSAR  Forward F455S
Montáž na Weaver pre HIKMICRO Thunder, Panther a Cheetah
Objímka pre Thunder 1.0 a Cheetah 61-68 mm
Nordik Mini Predator

Nordik Mini Predator

24,99€ 24,99€