Vábnička TETRAO - rujná jelenica vhodná aj na daniela

Najväčší výber a kvalitné poľovnícke potreby

Vábnička TETRAO - rujná jelenica vhodná aj na daniela

 • Vábnička TETRAO - rujná jelenica vhodná aj na daniela

Na sklade

Množstvo: 1

Odosielame ihneď

Vrátenie tovaru do 14 dní

 • Cena:

  28,90€
 • Cena bez dph:

  24,08€


 • Dokonalý overený zvuk rujnej jelenice
 • Možnosť nastavenia výšky tónu vábničky
 • Skladá sa z troch odnímateľných častí
 • Možnosť využitia aj na vábenie dančej zveri počas ruje

TETRAO vábnička je inovatívna vábnička s nastaviteľným tónom overeného zvuku rujnej jelenice, ideálna na vábenie jeleňov počas ruje. Na vábničke je možnosť regulácie výšky tónov. Vábnička rujná jelenica, či danielka je univerzálna a vieme na nej dokonale napodobniť hlas rujnej jelenice alebo komunikáciu u samčej jelenej alebo danielej zveri. Zvuk rujnej jelenice je tak veľmi účinný, že dokáže pritiahnuť aj vyčerpané jelene v ruji, alebo aj keď má samec svoju čriedu jeleníc. Pre hľadajúce jelene, ktoré ešte nemajú jelenice, tento zvuk pôsobí doslova ako magnet. Vábnička sa taktiež používa, pokiaľ sa neviete dostať k jeleňovi a nepomáhajú ani žiadne ručadlá a vábce.

Vábnička TETRAO sa skladá z troch odnímateľných častí - náustka, rukoväte s trstenicou a rezonančnej trubice - a ponúka pohodlie a jednoduché používanie. Nastavenie tónu je jednoduché: nasuňte gumový krúžok na zvolenú drážku náustka a zmeňte výšku tónu. Vábničku naladíme na hlas rujnej jelenice tak, že od najhrubšieho konca vábničky posunieme gumový prúžok cca 5 mm. Položíme si pery na gumový krúžok a do vábničky jemne a krátko fúkame, čím vytvárame zvuk EHHH-EHHH-EHHH. Druhov rukou si modulujeme zvuk alebo intenzitu pomocou takzvaného zvukového lievika. Na vábničku vieme vylúdiť aj zvuk pri komunikácií danielej zveri, čo nám môže poslúžiť pre privábenie daniela v ruji.

Pomocou tejto jedinečnej vábničky TETRAO sa prenesiete do sveta zvukov divočiny a priblížite sa k zveri, tak ako nikdy predtým. Odteraz nebude vaša poľovnícka výbava kompletná bez tejto inovatívnej vábničky rujnej jelenice, ktorá vám umožní úplne nový rozmer možností vábenia v ruji.


Prečo vánička Tetrao rujná jelenica - videoSúvisiace produkty

Hikmicro CHEETAH C32F-S, 940 nm

Hikmicro CHEETAH C32F-S, 940 nm

630,00€ 800,00€

Čelovka DÖRR LED KL-10
2-bodová opierka TETRAO

2-bodová opierka TETRAO

68,00€ 69,90€

Vnadidlo HAGOPUR Anizöl