Signalizátor zveri Buck Alert Combo set

Najväčší výber a kvalitné poľovnícke potreby

Signalizátor zveri Buck Alert Combo set

  • Signalizátor zveri Buck Alert Combo set

Dodanie do : do 48 hod.

Vrátenie tovaru do 14 dní

  • Pôvodná cena:

    94,90€
  • Špeciálna cena

    85,00€
  • Cena bez dph:

    70,83€


Už nikdy nepremeškáte zver na postriežke!

Dodávame v zelenej farbe !!!!!

Detektor pohybu Buck Alert sa skladá z vysielača a prijímača. Vysielač, ktorý sa umiestňuje na strom alebo stĺp zistí príchod zvierat s infračerveným čidlom, ktoré zachytáva teplo a pohyb a vyšle rádiový signál do prijímača. Ten signalizuje prítomnosť zveri svetlom alebo zvukom  alebo vibráciami. Detektor možno inštalovať až do 100 m od prijímača.

DETEKTOR - vysielač:

- Je vybavený  vodotesným puzdrom a používa  9V batériu.

- Dá sa nastaviť citlivosť a pokrytie.

PRIJÍMAČ:

- Prijímač môže prijímať signály až z 3 (troch) samostatných detektorov.

- Má tri režimy signalizácie: zvuk, vibrácie alebo svetlo (červené, žlté alebo modré možno kombinovať s každým detektorom individuálne a tím zostiť z ktorého detektoru ide signál).

- Ručné vypnutie signálu.

- Tlačidlo Reset vám umožní resetovať detektor.

- Pracuje na tri AAA batérie.

Je možné dokúpiť si samostatné detektory

Systém detekcie pohybu umožňuje lovcovi detekovať pohyb na ľubovoľnej zvolenej trase alebo v určitej oblasti. Nenechajte sa prekvapiť, že zver, o ktorej ste nevedeli, bola tam. Signalizátor vás upozorní na priblíženie zvierat odoslaním signálu z detektora pohybu do ručného prijímača.  Táto súprava obsahuje snímač pohybu a ručnú prijímaciu jednotku. Detektor detekuje pohyb a prenáša signál alarmu do prijímača, je vodotesný a ľahký. Tento systém vám umožňuje používať až tri rôzne snímače pohybu na rovnakom prijímači, čo vám umožní pokryť rôzne smery, viaceré oblasti alebo križovatky. Prijímacia jednotka má tri režimy alarmu a to svetelný, zvukový alebo vibrácie a tiež  farebné LED svetlá indikujúce snímač pohybu. Prijíma signál z detektora do vzdialenosti 100 m. Pohodlná nosná spona na opasok, vrecko, batoh. Dlhá životnosť batérie. Jednotka sa dodáva s trvanlivými popruhmi, ktoré sa upevňujú na stromy alebo predmety.  Výrobca: BUCK ALERT KMDA INC Model: 9090

Súvisiace produkty

Fotopasca Dörr SnapShot Mini Black 12MP HD camouflage
Ďalekohľad SIGHTMARK Solitude 8x42
Poľovnícka taška RANGER

Poľovnícka taška RANGER

79,00€ 119,00€

DVD - Vábenie srncov

DVD - Vábenie srncov

15,00€ 29,00€