Nordik Crying Bird (na líšky)

Najväčší výber a kvalitné poľovnícke potreby

Nordik Crying Bird (na líšky)

  • Nordik Crying Bird (na líšky)

Na sklade

Množstvo: 10

Odosielame ihneď

Vrátenie tovaru do 14 dní

  • Pôvodná cena:

    30,00€
  • Špeciálna cena

    27,00€
  • Cena bez dph:

    22,50€

Nordik Predator CRYING BIRD je súčasným hitom v celom svete. Týchto vábničiek, ktoré sú dobre pripravené a vyladené je vo svete ešte veľmi málo. Nordik Crying Bird je špeciálna vábnička, ktorá imituje nárek ďatľovitých vtákov v núdzi, nárek drobného vtáctva a veľmi reálne králičie pišťanie. Je nutné dodať po dôkladnom overení v praxi, že vábnička s týmto hlasom má veľmi prekvapivý a rýchly účinok na všetkých predátorov, pernatých či srstnatých. Je veľmi efektívna aj v letnom období a veľmi jednoduchá na použitie. Predátori, ktorý zachytia tento zvuk reagujú veľmi rýchlo a ihneď prichádzajú priamo k Vám.

Táto vábnička je špeciálne vyvinutá pre napodobňovanie zvukov, ktoré vydávajú vtáky v núdzi. Tieto zvuky sú veľmi účinné pre privábenie líšok a iných predátorov a to aj v letnom období.

Pre napodobňovanie kriku ďatlovitých v tiesni, fúknite krátko a intenzívne silné trrr, trrr, trrr do vábničky. Ak chcete napodobniť tiesňový krik malých vtákov, fúkajte do vábničky menej a využite aj zvuku, ktorý vydáva pri vdýchnutí. Nechajte vzduch unikať aj okolo vábničky. Ak do vábničky fúknete krátky stabilný prúd vzduchu, dostanete veľmi reálne králičie vrešťanie.
Vábenie napodobujte 15-30 sekúnd, seďte ticho 1-2 minúty a potom zopakujte na rovnakom stanovišti.

Súvisiace produkty

Nordik Mini Predator

Nordik Mini Predator

24,99€ 24,99€

Nordik Predátor (Pre - tuned)

Nordik Predátor (Pre - tuned)

22,90€ 30,00€

Nordik Roe (srnčia vábnička)