Univerzálny zámok na fotopasce 1,80 m

Najväčší výber a kvalitné poľovnícke potreby

Univerzálny zámok na fotopasce 1,80 m

Dodanie do : do 48 hod.

Vrátenie tovaru do 14 dní

  • Cena:

    19,90€
  • Cena bez dph:

    16,58€

Káblový zámok DÖRR je univerzálny káblový zámok, ktorý sa skladá z bezpečnostného kábla so špeciálnym 4-bodovým uzamykacím systémom. Táto konštrukcia umožňuje pripevniť káblový zámok takmer v akejkoľvek polohe neoddeliteľne a v napnutom stave, aby bola zaistená optimálna ochrana proti odcudzeniu. Káblový zámok pomáha zaistiť veľké množstvo rôznych predmetov. Jedinou požiadavkou, ktorú musíte dodržať, je dĺžka kábla (pozri nižšie) zámku, ako aj možnosť pretiahnutia zámku cez príslušný objekt. Kábel je uzamknutý pomocou prídavného zámku (voliteľne k dispozícii od DÖRR). Je len na vás, či chcete použiť kombinovaný zámok alebo zámok s kľúčom. Ak ešte nemáte visací zámok, odporúčame vám zaistiť vysokú úroveň kombinovaného zámku DÖRR (voliteľný).


AKO POUŽÍVAŤ KÁBLOVÝ ZÁMOK DÖRR


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:

Kábel má hrúbku 6 mm a celkovú dĺžku 180 cm. Dĺžka kábla sa dá ľahko a variabilne upraviť na požadovanú dĺžku. Po inštalácii jednoducho napnite kábel a zasuňte ho cez uzamykací systém. Potom zaistite uzamykací systém visacím zámkom (voliteľné). Aby bolo možné prispôsobiť zámok objektu, ktorý chcete zabezpečiť, je možné dĺžku variabilne upraviť od min. 20 cm až max. 170 cm. Pružné oceľové lano je pokryté gumovou vrstvou odolnou proti poveternostným vplyvom a je chránené proti hrdzi a korózii. Káblový zámok tak zaisťuje dlhú životnosť aj pri použití za nepriaznivých poveternostných podmienok.

PRÍKLADY POUŽITIA:

Náš káblový zámok Dörr je samozrejme užitočný pre mnoho aplikácií. Pre nasledujúce výrobky a oblasti výrobkov DÖRR však dôrazne odporúčame použiť lankový zámok, aby sa zabránilo krádeži:

• Pre všetky herné a sledovacie kamery DÖRR SnapShot a fotoaparáty iných značiek s vhodnými očkami.

• Pre všetky kovové kryty DÖRR pre bezpečnostné kamery SnapShot a kryty iných značiek s príslušnými očkami.

• Vhodný aj ako zámok na bicykel, zámok na prilbu alebo na zaistenie strojov, záhradného nábytku a iných predmetov.
Súvisiace produkty

Čistiace pero na optiku LENSPEN Pro
Montážna skrutka na strom pre fotopasce 1/4"
Termovízny monokulár HIKMICRO LYNX PRO LH19
Čelovka DÖRR LED KL-10