Dávkovač krmiva Dörr Compact

Najväčší výber a kvalitné poľovnícke potreby

Dávkovač krmiva Dörr Compact

Centrálny sklad

Množstvo: 1

Vrátenie tovaru do 14 dní

  • Cena:

    69,00€
  • Cena bez dph:

    57,50€


Manažment kŕmenia novej generácie: DÖRR Compact kŕmidlo bez nádoby


✅ Efektívne kŕmenie je jednoduché!

✅ Prispôsobené časy kŕmenia

✅ Všestranný výber krmiva a presné ovládanie

✅Veľký sortiment

✅ Extra dlhá doba prevádzky


✓ Jednoduché kŕmenie!

Objavte rozmetadlo krmiva DÖRR Compact - vášho spoľahlivého partnera pre efektívne kŕmenie zveri a hydiny. Automatické kŕmidlo používajte špeciálne na kŕmenie na rozptýlenie, na kŕmenie vo výbehu, ako aj na kŕmnom mieste vo vašom revíri. S vynikajúcimi funkciami a inovatívnym dizajnom zaujme rozmetadlo krmiva v každom ohľade.

✓ Prispôsobené časy kŕmenia

Tento automatický podávač je dokonalým partnerom pre prirodzené kŕmenie. Z tohto spoľahlivého pomocníka ťaží jeleň, diviak, hydina, drobná zver ale aj ryby. S až 4 programovateľnými časmi kŕmenia za deň si môžete vytvoriť spoľahlivú rutinu, ktorá priláka zver a umožní cielené rozptýlenie kŕmenia, aby sa minimalizovalo poškodenie zveri.

✓ Všestranný výber krmiva a presné ovládanie

Ľahko roztierajte kukuricu, obilie a ďalšie. Rozmetadlo krmiva rozdeľuje rôzne druhy krmiva a dá sa optimálne prispôsobiť potrebám vašej zveri. Čas kŕmenia je možné nastaviť od 1-30 sekúnd - pre presné dávkovanie krmiva. Približne. Za sekundu je možné nasypať 125 g kukurice alebo celých zŕn, čo zaisťuje dokonalé rozloženie krmiva.

✓ Veľkorysý sortiment

Dosah rozmetania až 7 metrov umožňuje zásobovanie vo veľkom rozsahu. Rozsah sa mení v závislosti od veľkosti a hmotnosti kŕmnych kusov a polohy rozmetadla krmiva. Či už ide o kŕmenie na rozptýlenie alebo kŕmenie vo výbehu – rozmetadlo krmiva DÖRR sa osvedčí v každej situácii. Automatická distribúcia krmiva pomocou kovovej rotujúcej platne odolnej voči zahryznutiu zaisťuje rovnomerné a kontrolované rozmetanie.

✓ Hodí sa na bežné nádoby na krmivo

Perfektný doplnok k vášmu existujúcemu podávaču! Náš rozmetadlo krmiva DÖRR sa ľahko zmestí na bežné nádoby, ako sú modré sudy. S dodaným montážnym príslušenstvom môžete okamžite premeniť svoju nádobu na efektívnu kŕmnu stanicu.

Nemáte vhodnú nádobu na krmivo? Potom si vyberte náš model s praktickou skladacou nádobou na krmivo z plastu odolného voči poveternostným vplyvom: DÖRR Feeder Compact Kit s nádobou

✓ Extra dlhá doba prevádzky

Rozmetadlo krmiva je napájané 4x AA batériami (nie sú súčasťou balenia) pre spoľahlivý a bezdrôtový zdroj energie. S čerstvými batériami môžete svoju kŕmnu jednotku prevádzkovať až celý rok s jedným kŕmením denne s trvaním 5 sekúnd. 6V pripojenie pre voliteľný solárny panel podporuje udržateľnosť.

Urobte z kompaktného kŕmidla DÖRR svojho partnera pre efektívne a udržateľné kŕmenie. Spoľahnite sa na presnosť a spoľahlivosť – pre optimálne výsledky pri kŕmení zveri a hydiny. Objednajte si teraz a zažite novú generáciu riadenia kŕmenia!Súvisiace produkty

Ďalekohľad Dörr PUMA 8x42
BRAUN Scouting Cam Black 820 Dual Sensor
Vnadidlo HAGOPUR Anizöl