Vnadidlo BLACK FIRE Secret Spray

Najväčší výber a kvalitné poľovnícke potreby

Vnadidlo BLACK FIRE Secret Spray

Dodanie do : do 48 hod.

Vrátenie tovaru do 14 dní

  • Cena:

    19,90€
  • Cena bez dph:

    16,58€

Black Fire Spray je ultra-prémiový posilňovač atraktantov, ktorý môžete nastriekať na svoje poľovné revíry, čím získate dlhotrvajúcu a nabitú vôňu.  Keď idete na lov, môžete na podrážku topánok naniesť sprej Black Fire.  Týmto spôsobom budete šíriť silnú vôňu anízu, keď sa budete prechádzať nielen tam, kde máte nastavené fotoaparáty, ale aj po okolí.


 Aníz je už roky známy ako jedna z najsilnejších vôní, ktorým diviaky a iná zver jednoducho neodolajú.  Pridali sme silné vône, ktoré preukázateľne priťahujú diviaky a zver a zvyšujú vaše šance na úspech pri love.


 ČO JE ATRAKTANTNÝ BOOSTER?

 Atraktant booster je sprej, ktorý sa používa ako doplnok k iným atraktantom, aby bola vôňa ešte silnejšia a lepšia.  Používa sa aj na to, aby ste ho postupne nielen rozmiestnili po svojom poľovnom revíri a rozšírili oblasť intenzívneho zápachu.


 AKO SA TO POUŽÍVA?

 Jednoduché.  Sprej aplikujete tak, že ho nastriekate 3-5 krát na vrch vášho atraktantu alebo návnady.  Sprej môžete aplikovať aj v okolí vášho poľovného revíru na stromy alebo iné povrchy, aby ste zvýraznili okolitý zápach.  Môžete ho použiť aj na podrážku topánok.  Týmto spôsobom budete šíriť silnú vôňu anízu, keď sa budete prechádzať nielen tam, kde máte nastavené fotoaparáty, ale aj po okolí.


 MÔŽEM HO POUŽÍVAŤ SAMOSTATNE ALEBO S INÝMI ATRAKTANTMI?

 Tajný sprej je určený ako posilňovač na zvýraznenie vône vášho atraktantu alebo návnady.  Jeho prémiové ingrediencie a veľmi silný zápach sú veľmi silné na prilákanie divokých zvierat.  Sprej môžete použiť okrem iných atraktantov alebo kukurice na posilnenie a ešte silnejšie vône.


 AKO DLHO MÔŽEM POUŽÍVAŤ JEDNU FĽAŠU?

 Jedna fľaša obsahuje 100 ml tekutiny so zosilnenou vôňou, ktorú je možné použiť až 200-krát.


 ČO JE VO FĽAŠI?

 Flakón obsahuje silné osvedčené vône, ako je aníz, ktorý robí diviaky a inú zver bláznivou!

Súvisiace produkty

PARD TA62 - 25mm (Termovízny monokulár)
Okamžité vnadidlo na diviaky HAGOPUR
BRAUN RangeFinder 1000WH
BRAUN Night Vision 4.0