Ďalekohľad Dörr OCEAN10x50

Najväčší výber a kvalitné poľovnícke potreby

Ďalekohľad Dörr OCEAN 10x50

Centrálny sklad

Množstvo: 1

Odosielame do 5 dní

Vrátenie tovaru do 14 dní

  • Cena:

    129,00€
  • Cena bez dph:

    107,50€

 VODOTESNÝ BINOKULÁR DÖRR OCEANĎalekohľad DÖRR Ocean je ideálny, ak trávite veľa času vonku a nerobíte si starosti so zlými poveternostnými podmienkami. Ďalekohľady zo série Ocean sú tiež dokonalým spoločníkom na vode. Či už za dažďa, hmly, rosy alebo snehu - s týmto vodotesným ďalekohľadom môžete vykonávať svoje pozorovania kedykoľvek bez váhania.


PLNENIE DUSÍKOM

Dusíková náplň vo vnútri ďalekohľadu spoľahlivo zaistí, že optika zostane bez zahmlievania aj vo vlhkom a chladnom počasí. Plynová náplň oceánskeho ďalekohľadu zároveň umožňuje dočasné ponorenie asi na 30 minút do hĺbky vody až 1 m.

PORRO HRANOLY A ŠOŠOVKY S ANTIREFLEXNÝMI VRSTVAMI MULI - COATED

Vstavané hranoly Porro vyrobené z vysokokvalitného skla BaK-4 ponúkajú trojrozmerné, jasné a verné farby obrazu s vysokou optickou kvalitou. Dizajn a špeciálne usporiadanie hranolov Porro umožňujú pozorovanie priateľské k očiam a bez únavy. Viacvrstvové šošovky (MC Multi Coating) ďalekohľadu Ocean znižujú nežiaduce odrazy a zvyšujú priepustnosť svetla.

PLÁVAJÚCI POPRUH

Ak chcete ďalekohľad Ocean používať na lodi alebo na lodi, odporúčame vymeniť bežný popruh na krk za dodaný plávajúci popruh. Extra silné polstrovanie plávajúceho popruhu bráni ďalekohľadu v prípade náhodného pádu do vody aby sa ponoril. Signálna žltá farba popruhu je na vodnej hladine ľahko rozpoznateľná a pomáha vám rýchlo nájsť a vybrať ďalekohľad.POGUMOVANÉ  TELO

Pevné a protišmykové gumové pancierovanie ponúka dobrú priľnavosť a chráni pred vlhkosťou, ako je rosa, hmla a striekajúca voda. Mimoriadna farba „modrozelená“ dotvára moderný vzhľad ďalekohľadu.

DVA DRUHY ZVäČŠENIA

Ďalekohľad Ocean 7x50 sa perfektne hodí na použitie na lodi, na plavbe alebo na plachetnici, ale aj na rybačke. Sedemnásobné zväčšenie môže byť stabilné, aj keď sa loď pohybuje. Pri veľkom zornom poli 122 m na 1 000 m je preostrovanie takmer zbytočné. Ďalekohľad

Ďalekohľad Ocean 10x50 ukazuje svoje prednosti najmä pri pozorovaní prírody a divej zveri, ako aj predmetov na veľkú vzdialenosť. Vďaka silnému 10 -násobnému zväčšeniu je zaručený detailný obraz týchto predmetov. Veľké stredové zaostrovacie koliesko umožňuje plynulé a tiché zaostrovanie oboch okulárov. Optické hranoly sú vyrobené zo skla BaK4!

KOMPENZÁCIA DIOPTRIE & TWIST-UP EYECUPS.Nastavením dioptrií môžete nastaviť ďalekohľad na svoj zrak bez ohľadu na to, či nosíte okuliare alebo nie. Otočné očnice pre nositeľov okuliarov zaisťujú rovnakú vzdialenosť od ďalekohľadu bez opätovného zaostrovania.

MONTÁŽ NA STATÍV


Ak chcete dlhšie pozorovanie, odskrutkujte skrutkovací uzáver pod stredovým kolesom - pod ním nájdete statívový držiak. V kombinácii s našim adaptérom na statív TA-2 (voliteľne dostupný) je možné ďalekohľad Ocean pripevniť na statív.  Na použitie s ďalekohľadmi odporúčame statív napríklad našu sériu DÖRR HD (HD-140/HD-175).

ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO

Okrem vyššie uvedeného plávajúceho popruhu sú ďalekohľady Ocean vybavené nastaviteľným popruhom na krk, krytkami šošoviek a okulárov, taškou a čistiacou handričkou.Technické parametre:

Rozmery

19,5 x 18 x 6 cm

Výstupná pupila Ø max. approx.

5,0 mm

Protizahmlievacia úprava

Áno

Faktor súmraku max.

25

Dioptrická korekcia

Áno (+/- 4)

Vode-odolnosť

Áno (1m/30min)

Farba

modrozelená

Hmotnosť approx. [g]

960

Twist-up okulár pre používanie s okuliarmi

Áno

Továrenská záruka

5 rokov

Plnenie plynom

dusík

Súvisiace produkty

Montážna skrutka na strom pre fotopasce 1/4"
Ďalekohľad Dörr PUMA 8x42
Čistiaca sada na optiku LENSPEN Hunter Pro
Ďalekohľad Dörr PUMA 8x32