Elektricky vyhrievané ponožky - BD HEAT SOCKS XLP PFI 30 – CAMO-SADA

Najväčší výber a kvalitné poľovnícke potreby

Elektricky vyhrievané ponožky - BD HEAT SOCKS XLP PFI 30 – CAMO-SADA

  • Elektricky vyhrievané ponožky - BD HEAT SOCKS XLP PFI 30 – CAMO-SADA

Doprava zadarmo

Dodanie do : 48 hod.

Tovar skladom

Vrátenie tovaru do 14 dní

  • Pôvodná cena:

    125,98€
  • Špeciálna cena

    105,98€
  • Cena bez dph:

    88,32€

KDEKOĽVEK PÔJDEŠ

Či už plánujete krátky výlet alebo dlhodobú cestu,vyhriecie ponožky značky Hotronic HeatSacks XLP ONE sa ľahko používajú vo všetkých typoch obuvi. Používajte počas lyžovania, snowboardingu, bicyklovania, jazdy na koni, rybolovu a počas iných aktivít počas zimy.

Aktivity

Akumulátory XLP ONE spolu s ponožkami Power Fit od spoločnosti BootDoc, ktoré sa vyrábajú v zmesi vlny s jemným, postupným rozdelením tlaku, zvyšujú pohodlie a teplo pri chôdzi.

Rozloženie tlaku

Teplotné stupne

Index Power Fit (PFI) udáva celkovú úroveň postupného rozdelenia tlaku ponožky na telo, ktoré je tkané do každého páru BootDoc Power Fit Socks. PFI 30 označuje jemnú distribúciu tlaku, zatiaľ čo PFI 90 je klasifikovaná ako silná a preto sa nachádza len v rade výkonných ponožiek BootDoc.

Ohrievací prvok spoločnosti Hotronic začína v dvojitej manžete, ktorá bezpečne drží batériu na mieste. Je ergonomicky pripevnená k vonkajšej časti ponožky pre väčšie pohodlie. Vyhrievací element je potom umiestný pozdĺž chodidla, okolo päty a klenby a nakoniec prechádza pod prstami.

Jednoducho vytiahnite ponožky, zarovnajte hornú manžetu s logom BootDoc dopredu, umiestnite vykurovací prvok pod prsty a guľku nohy a pripojte nabitú batériu. Pripravené na dodatočné pohodlie a teplo!

Nový batériový zdroj XLP ONE spoločnosti Hotronic je napájaný jednou lítium-iónovou batériou. S väčším výkonom v jednej batérii ako akýkoľvek iný akumulátor. Hotronic XLP ONE dodáva teplo v časovom intervale, ktorý je potrebný pre používanie s dôrazom na spoľahlivosť a dlhú životnosť. Akumulátor Hotronic XLP ONE udržuje až po 90% úplného nabitia a 90% svojej počiatočnej kapacity po dvoch rokoch nepoužívania! Všetko s jedným účelom a to udržať nohy v teple dlhšie.

Elektronická konštrukcia akumulátorov Hotronic poskytuje konštantný vykurovací výkon z akumulátora na vykurovacie teleso počas celého trvania ohrevu. V bežných konštrukciách klesá výstupný výkon, keď hladina nabitia klesá. Funkcia Hotron optimalizuje vykurovací výkon pre čo najlepšie zážitky od začiatku až do konca.

Výdrž akumulátorov

Modul batérie XLP ONE od spoločnosti Hotronic poskytuje tri (3) nastavenia konštantného výkonu vykurovania pre pohodlie a udržiavanie tepla. Štvrté nastavenie (nastavenie zosilnenia 4) ponúka v prípade potreby dodatočný výboj tepla a je časovo obmedzené tak, aby sa obnovilo nastavenie 3 po troch (3) minútach. Stlačte a uvoľnite tlačidlo napájania a vyberte požadované nastavenie. Ľahko čitateľné kontrolky LED indikujú vybraté nastavenie aj pri zapnutí alebo vypnutí napájania.

Teplotné rozpätie

Kdekoľvek idete po celom svete, jednoducho pripojte batériu XLP ONE k nabíjačke XLP a aktuálna úroveň nabitia je zobrazená na batérii v priebehu niekoľkých sekúnd. Ak nabíjanie pokračuje, indikátory LED batérie indikujú, keď úroveň nabitia dosiahne 25%, 50%, 75% a plné nabitie vo výške 100%.

Veľkosť prosím uvádzať v poznámke objednávky!!!!

S: 35-38

M: 39-41

L: 42-44

XL: 45-48

 

Súvisiace produkty

Ochranná rúška - maska bez výdychového ventilu
Karta pre vábničku Mini Phantom - srnec
Dörr LED Huting Torch JL-3 set
Ďalekohľad SIGHTMARK Solitude 12x50